Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Спокійне комфортне життя для людей похилого віку, які потребують постійного нагляду та медичного догляду – недорого? Так – завдяки будинку для людей похилого віку «Опіка». Існує помилкова думка, що вартість проживання в приватних будинках для людей похилого віку дуже дорога і по кишені далеко не кожному. Послуги розміщення в геріатричних пансіонатах недешеві, але якщо детально проаналізувати, то це найчастіше оптимальний і навіть вигідний для сімейного бюджету вихід.

Коли людина похилого віку занадто старий або хворий, щоб перебувати на самоті хоча б деякий час, вона потребує цілодобової турботи. А також часто при цьому потрібні спеціальний інвентар та регулярні медичні маніпуляції. Забезпечити все це вдома дуже дорого, та й просто неможливо.

Будинок для людей похилого віку «Опіка» має в своєму розпорядженні комфортабельні номери, оснащені меблями для людей з будь-якими потребами. Персонал, який має необхідну медичну підготовку, вдень та вночі доглядає та доглядає постояльців. Вартість проживання кожного пацієнта розраховується з урахуванням ряду складових:

  • стан здоров'я та ступінь самостійності літньої людини, які визначають необхідну саме їй кількість уваги та спеціальних послуг;
  • варіант розміщення – кількість сусідів у кімнаті, комфорт номера, наявність/відсутність додаткових пристроїв;
  • діагноз та необхідні по ньому медичні процедури;
  • комплексні реабілітаційні послуги;
  • окреме меню.

Адміністратор будинку престарілих «Опіка» в Києві надасть детальну інформацію з будь-якого питання, що цікавить, і допоможе підібрати оптимальний варіант для вашої ситуації.

Ми відкриті – за бажання можна ознайомитися з умовами проживання на місці і навіть дізнатися реальні відгуки людей, які проживають у нас.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully