Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Крім втрати близьких, мабуть, найсумніше – їх тривалі хвороби, що призводять до нерухомості. На жаль, поки медицина не може поставити на ноги багатьох людей похилого віку, які перенесли певні захворювання, після чого їм потрібен постійний специфічний догляд. Родичі, за всієї їхньої любові до близьких, просто не можуть дати все те, що роблять професійні доглядальниці, медсестри, нянечки, а ще потрібні постійні огляди лікаря, спеціалізоване харчування, унікальні процедури. Звичайно, для догляду за лежачими хворими можна придбати суто специфічні пристрої, залишається питання ціни.

Щоб витратити значні суми на імпортне обладнання, треба непогано заробляти, але при постійному нагляді за хворим, що лежить, про роботу не йдеться – виникає така дилема, але завдяки існуючим приватним пансіонатам дана проблема відмінно вирішується. У пансіонаті «Опіка» можна розмістити людину на якийсь час для реабілітації після травм, також є можливість визначити її для постійного проживання – все залежить від медичних рекомендацій.

Пансіонат хороший тим, що поєднує догляд доглядальниці у важких випадках, догляд за інвалідами, людьми похилого віку, які перенесли інфаркт, інсульт, а також правильне харчування, цілодобове спостереження. Зрозуміло, всі кімнати обладнані сучасними високотехнологічними пристроями для надання медичної допомоги, персонал знає все, що необхідно для найкращого догляду за лежачими хворими. Так, догляд за паралізованими людьми вкрай специфічний, це зрозуміло і нефахівцеві, і утримувати вдома таких хворих дуже складно, але розміщення в пансіонаті знімає всі питання.

Пансіонат «Опіка» забезпечує догляд за тяжко хворими, незважаючи на складність травми чи хвороби.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully