Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

На який період можна розмістити людину у вашому пансіонаті?

Період вибирається особисто клієнтом. Час розміщення не обмежений. Можна залишити людину тут короткочасно або помістити на постійне проживання. Ми надамо необхідну увагу та забезпечимо якісний догляд за людиною похилого віку.

Чи можливо привезти із собою особисті речі, такі як ноутбук?

Право користування особистими речами прописане у порядку пансіонату. Людям дозволяється користуватися власними ноутбуками, приймачами та ін. технікою, але тільки в тому випадку, якщо вона піддається санобробці, а також є абсолютно безпечною.

Як проводиться контроль за дотриманням санітарних норм?

Санепіднагляд за графіком проводить перевірку та контролює дотримання всіх норм. Результати підтверджуються відповідним висновком. Служба бере проби. Їжа готується з урахуванням усіх вимог виключно з свіжих, якісних продуктів. У кімнатах та інших приміщеннях проводиться прибирання, провітрювання та обробка.

Як справи з харчуванням?

Харчування в пансіонаті "Опіка" 5-разове. Меню розробляється індивідуально дієтологом з урахуванням особливостей пацієнтів. У раціоні обов'язково присутні фрукти та овочі, каші, перші та другі страви. Також у будь-який зручний час клієнти можуть відвідати їдальню та провести час у компанії інших мешканців, випивши чаю.

Які послуги надають доглядальниці з догляду за лежачими пацієнтами?

Залежно від показань лікаря організовується догляд за пацієнтами, які не здатні самостійно пересуватися. Доглядальниця проводить усі необхідні процедури, такі як годування, прийом лікарських препаратів, гігієнічні процедури, у тому числі зміну памперсів, умивання та гоління. Крім того, виконуються і профілактичні заходи від утворення пролежнів, запобігання пневмонії та ін.

Чи розміщуєте ви тяжкохворих пацієнтів, і які є умови для їх утримання?

Пансіонат «Опіка» приймає людей у ​​будь-яких станах, у тому числі з хворобою Альцгеймера, а також після перенесених інсультів, інфарктів та онкозахворюваннями. У будь-яких ситуаціях, коли неможливо забезпечити належну турботу в домашніх умовах, пансіонат прийде на допомогу. Професіонали нададуть необхідний догляд, медичне обслуговування та психологічну допомогу. Спостереження за пацієнтами цілодобове.

Чи потрібно надавати своє крісло для інваліда чи ходунки?

У розпорядженні пансіонату «Опіка» є всі необхідні пристрої для пацієнтів, у тому числі й інвалідні крісла, а також інші предмети побуту. Меблі відповідають усім вимогам та стандартам, а обслуговування пацієнтів повністю бере на себе персонал пансіонату.

Які особисті речі потрібно брати із собою?

До списку обов'язкових речей входять:

 • Одяг: спідня білизна (не менше трьох комплектів), нічні сорочки для жінок (не менше двох штук), шкарпетки (не менше трьох пар), майки або футболки (не менше трьох штук), халат, костюм, взуття;
 • Засоби для особистої гігієни: зубна паста та щітка, ножиці, гребінець, бритва та піна (для чоловіків);
 • Для лежачих пацієнтів – підгузки;
 • Медичні препарати, призначені лікарем, глюкометр та тест-смужки (для пацієнтів із цукровим діабетом).

Як відбувається відвідування?

Відвідувати пацієнтів родичі можуть у будь-який зручний час. В пансіонаті є кімнати спеціально призначені для проведення сімейних заходів, на які можна запросити гостей.

Чи надається психологічна допомога пацієнтам?

У штаті пансіонату «Опіка» є кваліфіковані психологи, які проводять роботу з постояльцями з метою запобігання виникненню конфліктів. Також фахівці допомагають справлятися пацієнтам із різними проблемами, усувають депресії, відновлюють психоемоційний стан людей похилого віку.

Чи приймає пансіонат людей із порушеннями психіки?

Для людей із психічними розладами створено спеціальні інтернати, де їм надається необхідна допомога. Наш пансіонат розміщує людей похилого віку та інвалідів. Не приймає установу людей з такими діагнозами:

 • активна стадія туберкульозу;
 • Дерматологічні проблеми, спричинені паразитами;
 • Венеричні захворювання та інфекційні, що потребують карантину;
 • Алкоголізм;
 • Залежність від наркотиків.

Дані категорії не приймаються на проживання до пансіонату «Опіка» з метою убезпечити інших постояльців, згідно з нормами СанПіН.

Які умови утримання постояльців?

Пансіонат «Опіка» повністю обладнаний сучасними, практичними, функціональними меблями. Кімнати призначені для розміщення двох-трьох осіб. За бажанням, можливе індивідуальне розміщення. Ліжка з ортопедичними матрацами. Кожен номер має власний санвузол. Є вентиляційна, протипожежна системи, а також організовано відеоспостереження.

У чому різниця «Опіки» та державного будинку для літніх людей?

Умови перебування в пансіонаті максимально комфортні, щоб людина могла почуватися як вдома. Постояльці можуть поправити свій фізичний та психологічний стан. Пансіонат обладнаний функціональними меблями та технікою. За літніми людьми спостерігають кваліфіковані фахівці та доглядають досвідчені доглядальниці.

Як працює протипожежна система?

Усі будівлі пансіонату «Опіка» проходять регулярну перевірку на відповідність вимоги пожежної безпеки. Відеоспостереження, вентиляційна система, а також система оповіщення дозволяють запобігати пожежам та вчасно реагувати на загоряння. Організовано цілодобову охорону по всій площі пансіонату, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку для всіх мешканців.

Які папери необхідні поселення в пансіонат?

Насамперед потрібно підписати договір з пансіонатом. Для розміщення літньої людини необхідно надати:

 • заяву від імені того, хто буде розміщений в установі або від її опікуна;
 • Підтвердження особи (паспорт);
 • Пенсійне посвідчення;
 • Витяг з амбулаторної карти;
 • Папери про відсутність серйозних захворювань, таких як гепатит, туберкульоз та ін.

У яких побутових умовах проживають постояльці?

Побутове обслуговування повністю на плечах працівників. Для забезпечення комфортного мікроклімату забезпечується щоденне прибирання всіх приміщень, прання. Співробітники піклуються про всі побутові питання.

Чи організовано культурне проведення часу в пансіонаті?

Наш заклад націлений на підтримку активного ритму життя пацієнтів, тому для них організовуються свята та інші культурні заходи, де вони можуть поспілкуватися з близькими за духом людьми. Також проводяться заняття з лікувальної фізкультури та арт-терапія.

Наскільки кваліфіковане медичне обслуговування у вашому пансіонаті?

Умови проживання в пансіонаті «Опіка» максимально підходять для розміщення як літніх людей, так і постояльців, які перенесли важкі захворювання. У штаті лише співробітники, які мають необхідну освіту та досвід роботи. Регулярно усі працівники проходять спеціальні курси. Крім того, всі співробітники відрізняються людськими якостями, завжди готові підтримати та надати допомогу. Щотижня проводиться плановий огляд, у результаті якого призначаються додаткові процедури чи аналізи. У разі непередбачених ситуацій, різкому погіршенні стану постояльців викликається бригада швидкої допомоги і проводиться екстрена госпіталізація.

Яке обслуговування надається для інвалідів чи людей із порушеннями опорно-рухового апарату?

У пансіонаті є умови для розміщення таких людей. У штаті є професійні доглядальниці, які організовують цілодобовий догляд. Вони надають допомогу у проведенні гігієнічних процедур, прийомі їжі, прогулянках територією. Також доглядальники виявляють розуміння та співчуття та створюють сприятливі психологічні умови, щоб пацієнти не відчували себе забутими. Усі співробітники мають відповідну освіту та необхідні навички.

Чи є пристрої для інвалідів?

Пансіонат повністю обладнаний для утримання таких гостей. Є спеціальні поручні, пандуси для візків, ліфти. Також є спеціальні санвузли для інвалідів-візочників. Номери обладнані спеціальною кнопкою виклику. Коридори, номери досить просторі, що не обмежує переміщення інвалідів. Двері широкі, а підлогове антиковзне покриття.

Чи організовується транспортування лежачих хворих?

Ми співпрацюємо зі спеціалізованою службою, яка допомагає доставляти таких постояльців до пансіону. Для цього використовуються спеціальні авто. Організовується супровід контролю стану пацієнта під час перевезення. Також фахівці самостійно перенесуть хворого із квартири у транспортний засіб.

Яка вартість розміщення в пансіонаті?

На підсумкову ціну впливає низка факторів:

 • Особливості умов проживання (необхідність індивідуального розміщення та ін.);
 • Період, на який людину поміщають у пансіонат;
 • Віку та стану постояльця;
 • Вимоги цілодобового спостереження та догляду;
 • Потреби у оздоровчих чи профілактичних процедурах.

 

Чи є підключення до Інтернету?

У пансіонаті є всі умови, зокрема підключення до мережі Інтернет. Доступ може отримати будь-який бажаючий постоялець. Усі мешканці можуть активно спілкуватися в соціальних мережах, дзвонити рідним скайпом та ін.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully