Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Добре, коли є турботливі родичі, які можуть піддержувати своїх близьких похилого віку, надавати їм необхідну допомогу. Але коли з’являються проблеми медичного характеру, однієї турботи родичів не хватає – потрібне спеціалізоване медичне обладнання, та й догляд повинен бути цілодобовим. Звісно, сини, внучки, інші близькі люди роблять все можливе, та їх зусиль найчастіше не хватає, щоб людина похилого віку відчувала себе добре. Ще одна проблема – психологічна, тому що пенсіонери не хочуть обтяжувати близьких своїми проханнями, тому іноді терплять біль, не кажуть о проблемах, що тільки усугубляє ситуацію.

Приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях потрібен не для того, щоб «відселити» родича, навпаки, він підходить для створення найкращих умов проживання та лікування. У приватному будинку престарілих усі роботи виконує професійний персонал: їжу готовлять повара, кімнати прибирають нянечки, практикуючі доктори проводять регулярні медогляди. Важливо, що приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях обладнаний сучасними медичними приборами, які не установити у квартирі, а вони бувають конче потрібні, дивлячись на солідний вік постояльців та проблеми медичного характеру, які в них з’являються.

050-21-82-464

096-93-95-596

063-19-72-669

Детальніше:Приватний пансіонат: переваги та умови проживання 

Будинок для людей похилого віку в Чернівцях - створені всі умови, для гідної старості!

* Розташування пансіонату для літніх людей у ​​зеленій зоні

* Цілодобове спостереження

* 5-разове домашнє/дієтичне харчування для літніх

* Щоденний лікарський огляд

* Психологічна підтримка

* Домашня затишна обстановка

* Організація дозвілля

Старіння - невід'ємна частина життя всього людства, і поки продовження терміну існування, уповільнення старості лише вивчається, практичних результатів мало. Вже з двадцяти років включаються вбудовані механізми, що руйнують здоров'я, їхнє «вимикання» якраз є першочерговим завданням генетиків. У пенсійному віці людей переслідують десятки захворювань, не всі їх важкі, проте якість життя погіршується. Знову стати активним членом товариства літній людині допоможуть приватні будинки для людей похилого віку та пансіонати, де надається найкращий догляд, медичне обслуговування тощо.

Головна перевага приватних пансіонатів – відсутність потреби піклуватися про себе самостійно. Коли на людині похилого віку лежать десятки щоденних обов'язків (прибирання, приготування їжі, прання), це не піднімає настрою, швидше навпаки, пенсіонер перебуває в постійному стресі. Для правильного функціонування організму фізичні та розумові навантаження вкрай корисні, але вони не повинні бути в тягар, а якщо виконувати побутові роботи за потребою, вони саме «напружуватимуть».

У похилому віці корисно гуляти лісом, читати, виконувати соціальні функції, тобто спілкуватися з людьми; вирішувати кросворди, грати в шахи, доміно та інші логічні ігри.

Будинок для людей похилого віку в Чернівцях надає всі можливості для активної життєдіяльності – тут великий парк, практично частина лісового масиву. У парку можна на лавках і в альтанках розташуватися для ігор або спілкування, а за поганої погоди розміститися в будівлі пансіонату.

Їжу готують чудові кухарі, використовується п'ятиразовий графік харчування, причому страви ситні, дієтичні та смачні!

Також важливо, що люди похилого віку відчувають спокій і умиротворення, всі стреси розчиняються після цікавого спілкування з постояльцями і завдяки професійному догляду персоналу!

Телефонуйте!

+38(044)2226924, +38(050)2182464, +38(096)9395596

Ми обов'язково допоможемо Вам!

 

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully