Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Хвороби, тяжкі і не дуже, постійне погане самопочуття, часткова втрата пам'яті – це ознаки старості. Вони хоч і необов'язкові, але прожиті роки даються взнаки, і людині стає важко вести колишній спосіб життя. Хвороба - не привід кидати родича самого в складному становищі, але якщо людині потрібен постійний специфічний догляд, навіть близькі, що люблять, не зможуть його надати.

Догляд за хворими – робота для професійних доглядальниць, медсестер, також хвора людина повинна регулярно оглядати лікар, що спеціалізується на проблемі. Всі ці послуги можуть надати в одному місці – приватному пансіонаті. Подібний заклад призначений саме для подібних ситуацій, коли потрібний догляд за інвалідами, реабілітація після травм тощо. Перевага пансіонату – повний контроль за людиною, тобто хворий отримує не тільки медичний догляд, але також допомогу психолога, відмінне збалансоване харчування, його оглядають найкращі медики, виконуються всі побажання, що виникають.

Приватний пансіонат «Опіка» – те місце, де надається найкраща медична допомога, догляд за людьми, які перенесли інфаркт, інсульт. Перевага пансіонату - найвищий рівень комфорту, європейське обладнання, власний парк, лавки, альтанки, настільні ігри на свіжому повітрі. Пансіонат надає комплекс послуг із догляду за хворими, інвалідами, причому необов'язково визначати людину на постійне проживання, можна оформити тимчасове розташування.

Найкращий приватний пансіонат не замінить рідного дому, але якщо йдеться про здоров'я, то кохання родичів не замінить цілодобового догляду, спостереження досвідчених лікарів. Також поселення в пансіонаті знімає проблему своєчасного правильного харчування, тому що тут кухарі готують ситні, але легкі страви, дотримуються всіх рекомендацій лікарів і дієтологів.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully