Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

У приватному пансіонаті для літніх людей «Опіка» гостинно приймуть Ваших здорових літніх рідних людей, і з різними старечими недугами, які торкнулися їхнього самопочуття та здоров'я. Пансіонат «Опіка» приймає і людей похилого віку з синдромом Альцгеймера, деменцією, сліпотою, які є знерухомленими через перелом шийки стегна та з іншими причинами, що мають різні «вікові» діагнози.

Наш санаторій за будь-якого розумового та фізичного стану літніх людей надасть прекрасні комфортні умови проживання, належний догляд, відмінні послуги висококваліфікованих лікарів.

Наш притулок для людей похилого віку в Києві обладнаний абсолютно всіма необхідними пристроями, які сприяють полегшенню побуту людей похилого віку і догляду за ними, а також зроблять їхнє життя більш комфортним: зручні функціональні ліжка, підйомні конструкції на сходах кнопки виклику персоналу, крісла для прийняття водних процедур, крісла каталки, ходунки.

Пансіонат для пенсіонерів приймає людей для реабілітації після різних хвороб чи хірургічних операцій. Також до нас можливий переїзд безпосередньо із медичного закладу. І Вашим близьким не потрібно робити різні додаткові аналізи, а достатньо принести виписку з історії хвороби.

Спеціально навчений персонал нашого пансіону для людей похилого віку зробить все для того, щоб наші постояльці раділи кожному дню, затишно себе почували і жили повноцінним життям!

 Телефонуйте!

+380931705728, +380442329794

Ми обов'язково допоможемо Вам!

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully