Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Літнім людям, як і більшості, втім, дорослих громадян, хочеться спокою та спокою. Звичайно, активність важлива, вона допомагає довше залишатися у формі, продовжує життя, але активувати корисно за бажанням, а не за потребою. Йдеться про домашні турботи, якими дуже часто сповнене життя пенсіонерів. Онуки та правнуки, прання та прибирання, приготування їжі та походи до магазинів – все це необтяжливе на перший погляд, але лише на перший. Літній людині хочеться час від часу відпочивати, спілкуватися з друзями та сусідами, читати чи просто дивитися телепередачі. На жаль, але наші дідусі та бабусі соромляться сказати про такі потреби родичам, що погано позначається на психологічному стані та здоров'ї загалом.

Відмінний спосіб відпочити, пройти профілактичні заходи та навіть лікування деяких захворювань зручно у будинку для людей похилого віку «Опіка» під Києвом. Тут немає головного страху людини похилого віку – того, що близькі люди позбавляються «непотрібного» пенсіонера. Навпаки, розміщення у приватному пансіонаті – це величезний плюс, тим паче оселитися можна на місяць-півтора. Життя в приватному будинку для літніх людей дозволяє позбутися побутових турбот і займатися тільки собою, своїм здоров'ям. Також у пансіонаті погодують, допоможуть з прийомом ліків та гігієною, причому люди з обмеженою рухливістю, хворі, що лежать, теж зможуть вийти на прогулянку за допомогою персоналу.

У будинку для людей похилого віку «Опіка» під Києвом не можна пройти лікування гострих захворювань, але медсестри та нянечки допомагають приймати лікарські препарати, а стан здоров'я мешканців перевіряють лікарі. Персонал надає професійний медичний догляд та робить це цілодобово. Таким чином, приватний пансіонат дає можливість мешканцям оздоровитись та відпочити.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully