Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Реабілітація людей похилого віку після інфаркту міокарда - це важливий захід, який необхідно, щоб уникнути повторних серцево-судинних ускладнень, полегшити відновлення людей похилого віку і поліпшити стан здоров'я хворих похилого віку.

Успіх швидкого відновлення після інфаркту залежить від дисципліни та здорового способу життя пенсіонерів. У всіх хворих похилого віку виникають різні наслідки після перенесених закупорок коронарної артерії тромбами. Саме тому програму реабілітації необхідно складати індивідуально і проходити її потрібно під пильним контролем фахівців.

 

У нашому приватному будинку для людей похилого віку в Києві розроблено спеціальну програму з відновлення та догляду за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда. Наш пансіонат допомагає людям похилого віку вести здоровий спосіб життя і виробити і у них корисні звички.

Так, у нашому будинку для людей похилого віку Київ лікарі реабілітологи, після ретельного огляду постояльців, призначають лікувально-профілактичні процедури, які допомагають швидкому та правильному відновленню організму людей похилого віку, після інфаркту.

Кваліфіковані медсестри цілодобово стежать за нашими постояльцями, забезпечуючи своєчасну медичну допомогу. Доброзичливі нянечки допомагають літнім хворим у всіх повсякденних потребах та турботах, доглядаючи їх в особистій гігієні, допомагаючи на прогулянках.

Також, у нашому будинку для літніх людей передбачено спеціальне дієтичне харчування для хворих після інфаркту міокарда.

Грамотна медична допомога в нашому пансіонаті для хворих похилого віку, які перенесли інфаркт міокарда, дає високі шанси для повернення їх до нормального життя.

Телефонуйте! 

+38(044)2226924, 095 1020 130, 098 1020 130

 

Ми обов'язково допоможемо Вам!

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully