Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

На жаль, але всі старіють, у багатьох пенсіонерів з'являються і виявляються старечі, хронічні захворювання, що іноді призводить до цілодобового догляду. З постійним наглядом за людиною похилого віку неспеціалісту впоратися важко, а якщо це лежачий хворий, то навіть одна досвідчена доглядальниця не зможе забезпечити повноту переміщення. Професійні нянечки здатні багато на що, їм не звикати повертати людей похилого віку з боку на бік, обтирати їх і обмивати, проте в деяких ситуаціях потрібна допомога кількох співробітників. Якщо говорити про перебування будинку, то догляд за людиною похилого віку певною мірою утруднений.

Для наочного прикладу можна порівняти допомогу доглядальниці вдома та проживання у приватному будинку для літніх людей «Опіка» в Києві. По-перше, вдома треба готувати самим родичам, і це було б просто, якщо хвора людина могла харчуватися тим же меню. Доглядальниця не займатиметься приготуванням їжі, хіба що треба буде домовлятися про це окремо. По-друге, стандартна і навіть велика квартира позбавлена ​​зручностей, які потрібні для людини похилого віку. У приватному пансіонаті для людей похилого віку прибрані поріжки, прокладені поручні, в кімнатах встановлені спеціальні ліжка для малорухливих або зовсім не рухаються людей.

Також у приватному будинку для людей похилого віку «Опіка» у Києві проводяться регулярні огляди лікарями вищої категорії, ну а вдома треба або возити пенсіонера до лікарні та сидіти в чергах, або викликати лікаря додому, що досить накладно. Доглядальниця здатна виконати призначення лікаря, якщо має необхідні навички, але вона не готова замінити лікаря. Треба враховувати і психологічний аспект: навіть найдобріша і дбайлива доглядальниця не замінить широке коло спілкування, як у пансіонаті, де проживають та спілкуються десятки постояльців.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully