Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Догляд за лежачими хворими досить нелегка задача, що вимагає багато терпіння, сил та часу. Дуже важливо враховувати всі психологічні та соціальні нюанси у догляді, тому що турбота не повинна обмежуватися лише на підтримку нормального фізичного стану, а ще й має бути спрямована на підтримку психологічного стану хворого. Спілкування, розвиток соціальних зв'язків із суспільством, з оточуючими людьми також важливий момент у догляді за літніми і хворими людьми.

Повноцінний сон.

Середня тривалість сну у людей похилого віку повинна становити не менше 8 годин на добу. Близькі люди повинні брати до уваги, що у людей похилого віку психіка дуже вразлива і навіть одна безсонна ніч може негативно позначитися на загальному фізичному та психологічному стані людини. Проте багато людей похилого віку мають проблеми зі сном, тобто. безсоння. Найпростіший спосіб допомогти таким людям це застосувати снодійні препарати. Але можна спробувати обійтися і без них, слідую не хитрим порадам:

-в кімнаті літньої людини має бути спокійно та тихо;

- постіль має бути м'якою та зручною;

- ковдра має бути теплою за погодою і не важкою;

- кімнату потрібно регулярно провітрювати;

- температура у кімнаті повинна становити 18-21 С;

- вечеря має бути не пізніше 3-4 годин до відходу до сну. На ніч не рекомендується пити міцний чай або каву, а також їсти багато солодощів;

- благотворно впливає вечірня прогулянка, якщо є можливість літній людині встати і прогулятися, особливо, на свіже повітря або хоча б кімнатою чи коридором;

- також небажано денні сни.

Є ще одна неприємна проблема у літніх хворих це нічний діурез. Він виникає внаслідок вікових порушень у правильному функціонуванні нирок. Ось кілька порад, які допоможуть звести до мінімуму нічне відвідування туалету:

- не вживати жодної рідини та рідковмісні продукти на ніч;

- якщо можна звести вживання сечогінних препаратів до мінімуму;

- також можна використовувати памперси.

Особиста гігієна.

Особиста гігієна людей похилого віку особливо не відрізняється від нашої гігієни, але з віком змінюється структура шкіри і вона стає більш сухою. Тому при догляді доцільно використовувати зволожуюче мило та креми, призначені для сухої шкіри. Також якщо є зубні протези, потрібно не забувати і про щоденну їхню гігієну.

Профілактика та запобігання нещасним випадкам.

Імовірність нещасних випадків у похилому віці значно підвищується. Це пов'язано з віковим погіршенням загального фізичного стану людини. Переломи, вивихи, забиття значно важче переносяться у літньому віці. Отже, треба мінімізувати можливість нещасного випадку.

Ось кілька порад щодо запобігання нещасним випадкам:

- підлога, там де знаходиться літня людина, має бути не слизькою. Для цього найкраще підійде килим або килимове покриття.

- прибрати зайві меблі у кімнаті;

- у ванні постелити килимок та обладнати поручнями для утримання.

Також нижче наведено додаткові рекомендації щодо догляду за літніми та хворими людьми:

- якщо є можливість, то для людини похилого віку виділити окрему кімнату;

- не рекомендується ставити в його кімнаті глибокі крісла, тому що піднятися самому буде дуже важко;

- приміщення має бути світлим, своєчасно провітрюваним і температура не повинна бути нижчою ніж 18С;

- Ліжко має бути такої висоти, щоб літня людина сідаючи на неї торкався ногами підлоги (приблизно 60 см).

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що догляд за літнім і лежачим хворим дуже нелегка справа, що вимагає багато часу і професійні знання і навички. Одного бажання допомогти недостатньо. На жаль, у домашніх умовах не завжди можна організувати якісний та правильний догляд за такими людьми.

Тому можливо варто подумати про приватні комфортабельні будинки для людей похилого віку та хворих людей, де створені всі умови для якісного та своєчасного догляду.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully