Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Ціни в будинках для людей похилого віку «Опіка»

Ціна проживання в Будинку для людей похилого віку та інвалідів під Києвом, включає в себе:

* Цілодобове спостереження, * 5-разове домашнє/дієтичне харчування для літніх людей, * Щоденний лікарський огляд, * Психологічну підтримку, * Організацію дозвілля.

 

Дзвоніть прямо зараз:

(093) 170-57-28

442-329- 794

або скористайтесь формою онлайн бронювання

Онлайн бронювання

Онлайн бронювання

Онлайн бронирование

 

Для нашого суспільства поселення літнього родича в приватному пансіонаті поки що не вважається найкращим рішенням, а виникло таке відношення завдяки сумній «славі» старих державних будинків для людей похилого віку. Насправді ситуація зовсім інша, а приватні пансіонати, такі як будинки для людей похилого віку «Опіка» у Києві, Харкові чи Львові – це найкращий варіант із усіх можливих. Важливе питання – вартість проживання. У чому головна відмінність? Чим менше постояльців у номері, тим вища ціна, що цілком логічно. Також слід зазначити, що у вартість входить кілька видів послуг, серед яких:

  • багаторазове харчування;
  • гігієнічний догляд;
  • медичне спостереження;
  • організація дозвілля;
  • проживання у відмінних умовах.

Є різні нюанси, наприклад, постояльцеві може знадобитися особливий догляд, тривалі процедури або ще якісь складнощі, і з усім впораються співробітники приватного будинку для «Опіка», але це спричинить додаткові витрати. Для комфортного проведення часу цього достатньо, адже харчування в пансіонаті відмінне, нянечки та медсестри дбайливі, кімнати – просторі та обладнані всім необхідним.

Ціни в будинках для літніх людей «Опіка» мінімальні, адже адміністрації доводиться платити за всі види комунальних послуг, оплачувати зарплати досвідченого медперсоналу та ін. корисна. Приватні пансіонати мають всю необхідну інфраструктуру для відпочинку та лікування, тому вартість послуг абсолютно адекватна.
** є можливість дешевших варіантів в інших відділеннях, довідки по телефону

Залишилися питання - дзвоніть по телефону

(093) 170-57-28

442-329- 794

Ми обов'язково допоможемо Вам

 

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully