Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Приватний будинок для людей похилого віку Опіка - Переваг багато, серед них, перш за все:

- це пансіонат і тут проводять лікування та відновлюють здоров'я;

- можливе як тимчасове, і постійне проживання;

- це пансіонат нового типу – високий рівень комфорту. Він не схожий на лікарню та піонерський табір;

- це будинок з усіма зручностями та всіма послугами. Жити в хорошому будинку з людьми, які допомагають, годують та гуляють – це справжнє щастя.

- медичні послуги, цілодобове спостереження сестрами-доглядальницями;

- європейське обладнання та досвід, кажуть самі за себе. Постояльці дуже задоволені і кажуть, що почали жити за новим. Звичайно, це не замінить власного будинку з рідними, але коли питання стоїть про життя близьких, то обираєш найкращі умови.

- власного парку та дворик з ігровими столиками, лавками - чудове місце для прогулянок.
Є ще одна перевага, яка відрізняє від інших будинків для людей похилого віку: це те, що людина може обирати. Можна вибрати меню на обід, а можна вибрати гру або чим зайнятися. Тут стільки розваг, що з цього можуть позаздрити діти.

- чисте повітря, близькість до центру міста, поряд клініка, дбайливий персонал, європейське сучасне обладнання та багато іншого.

 

Переваг багато, але по-справжньому оцінити можна тільки побувавши у нас. Оформляйте заявку прямо на сайті.

Забезпечити щасливу старість допоможуть у пансіонаті "Опіка".

Приватний пансіонат розміщений посеред хвойного гаю, навколо повним-повнісінько чагарників, квітів та інших зелених насаджень, так що проживання тут саме по собі додає здоров'я. У приватному будинку для літніх людей поселяються для того, щоб на невеликий або тривалий час забути про домашні турботи, про всі ці прибирання, готування, миття посуду і прання. У будинку для літніх людей «Опіка» нагодують п'ять разів на день, проконтролюють прийом ліків, якщо необхідно. Навіть якщо особливих проблем зі здоров'ям немає, медики все одно перевірять стан, тому що в літньому віці можливо всяке, краще проявити надмірну настороженість, зате вона допоможе зберегти хороше самопочуття.

 

Популярні питання "Будинок літніх Опіка":

✅ Скільки коштує розміщення родича у приватному пансіонаті «Опіка»?

На вартість розміщення безпосередньо впливає ступінь залежності людини похилого віку від необхідного їй догляду. Точна сума стане відома після того, як буде проведено комплексну геріатричну оцінку пацієнта. Оцінку можуть провести в поліклініці або в самому пансіонаті, і співробітник обов'язково розповість про питання формування ціни проживання.

Що входить у вартість?

Вартість проживання включає всі процедури, описані у розділі «професійний догляд» або «реабілітація».

Який мінімальний термін розміщення?

Термін проживання можливий будь-який, але експерти говорять про те, що на термін менше двох тижнів небажано заселяти людину похилого віку в незнайоме йому місце. Також близько тижня займає процес адаптації мешканця до пансіонату, і лише після цього розпочинається корекція стану.

Що робити, якщо родич боїться переїжджати до пансіонату?

Справедливо, що переїзд неприємний усім, але люди похилого віку сильніше відчувають тривогу і хвилювання, тому можливі навіть агресивні реакції на зміну обстановки. Наші психологи та менеджери зі спілкування з постояльцями зможуть допомогти і вирішити питання спокійно та етично.

✅ Які документи потрібні для заселення?

Перед оформленням представники адміністрації пансіонату надішлють список документів, необхідних для оформлення. Зазвичай це копія паспорта людини, яка укладає договір, самого мешканця, копія медичного полісу (якщо вона є) та перелік аналізів.

✅ Як часто можна приїжджати до родича?

Мешканців пансіонату «Опіка» можна відвідувати будь-коли без попереднього оповіщення, але, само собою, вночі краще не турбувати інших постояльців.

Чи можна забирати додому родича?

Звісно так. Єдине, що не рекомендується забирати додому на тривалий час родича з когнітивними порушеннями, оскільки може прогресувати деменція.

Як можна спілкуватися із родичем, який у пансіонаті?

Спілкуватися можна телефоном, Skype тощо.

Що буде, якщо зміниться стан близької людини?

Адміністрація повідомляє родичів мешканців про всі зміни, що відбуваються, як негативні, так і позитивні. Якщо необхідні зміни в програмі терапії, вони приймаються на мультидисциплінарній раді, і родичів також інформують про необхідність, що виникла.

Що не входить у вартість?

У вартість проживання у приватному пансіонаті не включено ліки та одноразові пелюшки або підгузки, якщо вони потрібні.

Чи приймають у пансіонаті людей з онкологією?

На жаль, але в пансіонаті неможливе використання сильних знеболюючих, тому радимо звернутися до хоспісу, де надають паліативну допомогу.

Чи беруть у пансіонат людей похилого віку з розладами психіки?

Пансіонат спеціалізується на догляді за людьми похилого віку з деменціями та хворобою Альцгеймера, проте серйозні психічні розлади – не наш профіль.

Що робити, якщо у мене виникає почуття провини через розміщення близької людини в будинку для людей похилого віку?

Вже кілька десятиліть, як психологи говорять про проблеми через зміни у способі життя сучасного суспільства. Молоде покоління багато працює, рано відокремлюється від батьків, але коли настає пенсійний вік, часто люди похилого віку починають вимагати особливого догляду. На жаль, але вся синівка та дочірня любов не здатна замінити вміння професійних доглядальниць, і такі родичі часто зривають спини, впадають у депресію через неможливість нормально поєднувати роботу та догляд за близькими. Якщо у людини похилого віку когнітивні порушення, з нею взагалі треба знаходитися поруч цілодобово.

Навіть доглядальниця не здатна вирішити всі завдання, тому що треба щодня гуляти, проводити спеціальні заняття, що розвивають і т.п. Щоб забезпечити комфортне проживання, корисне харчування, спілкування та коригування стану необхідно вибрати геріатричний центр. Близького родича можна відвідувати будь-коли, будь-якої миті можна зателефонувати, і краще надати комфортні умови проживання та спокійно спілкуватися з родичем, ніж бути на межі виснаження щодня і все одно не змогти забезпечити належний догляд.

 

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully