Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Головне – індивідуальний підхід

Існує помилкова думка, що в будинку для літніх людей погано ставляться до постояльців і ігнорують їх потреби. Насправді це міф, і сучасні пансіонати існують для того, щоб допомогти людині жити нормальним та звичним життям, оскільки для деяких після перенесених хвороб навіть поїсти і не забути прийняти ліки – вже справжні випробування.

Всі люди різні, і навіть з однією і тією самою хворобою дві людини справлятимуться по-різному. Перше завдання будинку для літніх людей – чітко визначити спектр послуг, яких потребує постоялець. Оскільки всі ми різні, і потреби у нас відрізняються, то й потребуємо ми чогось іншого, відмінного від інших людей. Так само й у питанні турботи: для когось треба допомогти поїсти та зробити косметичні процедури, інший потребує спілкування та цікавого дозвілля, третій психологічно не справляється з розумінням похилого віку та кардинальної зміни звичного ритму життя, четвертого має регулярно оглядати лікар.

Персонал приватного будинку для літніх людей складається з висококваліфікованих фахівців, які допоможуть пережити і перемогти всі життєві труднощі.

Переваги будинку для людей похилого віку

Незважаючи на переконання, що вдома – найкраще, людина похилого віку з певними хворобами не може обійтися без допомоги. А для молодих людей сучасне життя задає такий ритм, що до повноцінного догляду додається робота, справи по господарству, виховання дітей. У випадку, якщо хворій людині мало відвідувань вранці та ввечері, вона ще й потребує контролю стану її здоров'я. Більше того, робити такий нагляд можна тільки за наявності спец. обладнання та апаратури.

У порівнянні з іншими установами, призначеними для нагляду та допомоги людям похилого віку, наш пансіонат відрізняється такими перевагами:

 • лікарі-професіонали;
 • сучасне обладнання;
 • гарантія безпеки кожному постояльцю пансіонату;
 • допомога людям з обмеженими можливостями;
 • організація дозвілля, що допоможе людям знову знайти заняття собі до душі, поспілкуватися з людьми та залікувати душевні
 • рани;
 • комфортні номери домашнього типу з можливістю окремого розміщення та проживання сімейних пар;
 • організація домашньої атмосфери за допомогою улюблених книг, сімейних фотографій та пам'ятних сувенірів;
 • індивідуальне харчування відповідно до вказівок та рекомендацій лікаря;
 • регулярні прогулянки на свіжому повітрі, у тому числі, для неходячих постояльців, із супроводом співробітників пансіонату;
 • працюємо заради того, щоб люди похилого віку знову стали енергійними, щасливими та перестали потребувати елементарних речей.

Будинок для людей похилого віку допомагає людям, які потребують відновлення організму після хвороб. Найчастіше лікарні не проводять повноцінних реабілітацій, а направляють пацієнтів приходити в норму вдома. Якщо немає можливості бути на стаціонарі в лікарні, а послуги доглядальниці дорого і без гарантії безпеки – пансіонат готовий допомогти прийти до тями і почати нове життя.

Особливості харчування в пансіонаті для людей похилого віку

Відомо, що причиною багатьох хвороб є саме помилки в харчуванні. Більше того, якщо людина все життя харчувалася всіма продуктами, а не лише корисними, то в похилому віці це призводить до неприємних наслідків. У будинку для літніх людей «Опіка» кожному постояльцю лікар-дієтолог призначать індивідуальне харчування, яке залежить від особливостей організму. А персонал проводить контроль за дотриманням режиму та вказівок лікаря.

Всі мешканці будинку для літніх людей Опіка харчуються п'ять разів і виключно корисною, і домашньою їжею, яка сприяє нормалізації діяльності всього організму.

Трохи про персонал...

Якість догляду за хворими залежить від кохання та турботи персоналу. У пансіонаті «Опіка» працює повноцінна команда, кожен член якої відповідально виконує свій спектр дій. Тут працюють і лікарі широкого профілю, і медсестри, і психологи, які разом створюють атмосферу добра і турботи. Кожному пацієнту приділяють достатньо уваги, щоб провести повноцінний огляд, а також допомогти відновиться після психологічних травм.

Серед наших постояльців – люди після складних ушкоджень, розладів та ті, кому терміново потрібен нагляд та реабілітація. У штаті пансіонату – медсестри та лікарі, які професійно займаються відновленням функцій організму після хвороб та травм. До їх обов'язків входить цілодобовий медичний нагляд стану здоров'я пацієнта.

Самостійно впорається зі складними життєвими моментами далеко не всім під силу. Тому медсестри пансіонату проводять із постояльцями процедури, щоб привести в норму психічне здоров'я та забути про розлади.

Пансіонат для людей похилого віку «Опіка» призначений для турботи про кожну літню людину, допомогти жити повноцінним життям і справлятися з усіма хворобами. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, щоб надавати повноцінну допомогу всім постояльцям будинку. Літня людина потребує постійної допомоги та медичного нагляду, що не завжди можливо зробити вдома.

Подаруйте рідній людині любов, турботу та догляд разом із Будинком для людей похилого віку «Опіка» під Києвом.

Допомога людям із різними захворюваннями

Поширені запитання:

Яка ціна в будинку для людей похилого віку?

На вартість розміщення безпосередньо впливає ступінь залежності людини похилого віку від необхідного їй догляду. Точна сума стане відома після того, як буде проведено комплексну геріатричну оцінку пацієнта. Оцінку можуть провести в поліклініці або в самому пансіонаті, і співробітник обов'язково розповість про питання формування ціни проживання.

Що входить у вартість проживання в будинку для людей похилого віку?

Вартість проживання включає всі процедури, описані у розділі «професійний догляд» або «реабілітація».

Який мінімальний термін розміщення у пансіонаті?

Термін проживання можливий будь-який, але експерти говорять про те, що на термін менше двох тижнів небажано заселяти людину похилого віку в незнайоме йому місце. Також близько тижня займає процес адаптації мешканця до пансіонату, і лише після цього розпочинається корекція стану.

Що робити, якщо родич боїться переїжджати до пансіонату?

Справедливо, що переїзд неприємний усім, але люди похилого віку сильніше відчувають тривогу і хвилювання, тому можливі навіть агресивні реакції на зміну обстановки. Наші психологи та менеджери зі спілкування з постояльцями зможуть допомогти і вирішити питання спокійно та етично.

Будинок для людей похилого віку у Києві готовий допомогти людям з наступними медичними висновками:

Хвороби кровоносної системи та серцяПорушення роботи мозку, неврологічні та психічні хвороби, розлади особистостіПорушення роботи кісток, суглобів та скелета, або їх ушкодженняРегулярно високий тискПроблеми з зоромЗлоякісні та доброякісні пухлиниЕнурез

Робота кровоносної системи вважається нормальною, якщо серце перекачує необхідну кількість крові, а судини перебувають у здоровому стані – не звужені та не перешкоджають пересуванню крові. З віком люди все частіше скаржаться на біль у серці.

Найбільш поширені хвороби серцево-судинної системи: інфаркт, тромбоз, аритмія, гіпертонія, вади та ішемічна хвороба серця.

При надмірно густій ​​крові може виникнути закупорка судин.

Людям, які мають проблеми з роботою ССС, потребують постійного догляду та мають перебувати під щоденним контролем лікаря, що й забезпечує наш будинок для літніх людей.

При порушенні мозкового кровообігу пацієнти постійно скаржаться на головний біль, погіршення пам'яті, запаморочення та шум.

Якщо з кров'ю в мозок надходить недостатня кількість кисню, то наслідки бездіяльності можуть бути фатальними.

За своєчасної діагностики порушень роботи мозку можна уникнути розвитку хронічної недостачі.

Скелет людини з віком «зношується», і все частіше відчувається біль у суглобах, складнощі з пересуванням сходами, і навіть за простої ходьби, важко підняти руки, зігнутися і сісти. Всі ці фактори вказують на проблеми зі скелетом, ігнорування яких може призвести до обмеження можливостей рухатися або навіть повністю прикувати нерухому людину до ліжка.

У будинку для літніх людей розроблена методика, за допомогою якої людина з проблемами опорно-рухової системи шляхом виконання певних вправ (виключно під наглядом лікаря) покращує своє самопочуття і починає рухатися простіше і легше. Приймаємо на реабілітацію після переломів та інших ушкоджень.

Під впливом постійних стресів, а також при регулярному вживанні в раціон насичених жирних кислот та солі, відсутність необхідної кількості фізичних навантажень та рухливості у людини з часом розвивається гіпертонія, невчасне лікування якої може призвести до інсульту. Високий тиск обов'язково треба лікувати, інакше це неминуче призводить до зміни у роботі всіх органів людини. Самостійно підібрати курс лікування та ліки неможливо, адже кожен випадок – індивідуальний.

Більше того, лікування треба проходити під наглядом медперсоналу, що неможливо ні в лікарні, ні вдома. Тому в будинку для літніх людей є медсестри та лікарі, які контролюють своєчасність прийому медикаментів, їх вплив на організм, а також стежать за раціоном хворих.

Найбільш поширена вікова хвороба очей – катаракта. Людина бачить усе начебто через водоспад, а згодом область помутніння лише збільшується. Ще одне серйозне захворювання – глаукома. Заходи лікування спрямовані на зупинення її прогресу, оскільки відновити втрачений зір від глаукоми не вдається.

Багато вікових проблем із зором виправляють шляхом хірургічного втручання, після якого ще треба пройти курс реабілітації.

Для того, щоб відновлення пройшло швидко і без ускладнень – його бажано проходити під медичним наглядом, який може забезпечити будинок для людей похилого віку.

Відновлення після видалення злоякісних пухлин – процес непростий, адже треба постійно стежити, щоб ракові клітини знову не виявилися.

Розвиток енурезу із віком – проблема, яка зустрічається дуже часто. Головне, чого потребує пацієнт – психологічна допомога та підтримка. У будинку для людей похилого віку пацієнтові гарантовані регулярні психологічно консультації, за допомогою яких людина навчиться жити звичним життям, незважаючи на проблеми та хвороби.

А медсестри подбають про гігієну та чистоту постояльця. У переліку вказані не всі хвороби, які перемогти, або пройти реабілітацію після боротьби з ними, допомагає наша клініка. Якщо ви сумніваєтеся, чи зможемо ми допомогти повернутись до звичного способу життя літньої людини – телефонуйте за консультацією

У переліку вказані не всі хвороби, які перемогти, або пройти реабілітацію після боротьби з ними, допомагає наша клініка. Якщо ви сумніваєтеся, чи зможемо ми допомогти повернутися до звичного способу життя людини похилого віку – телефонуйте за консультацією.

(093)170-57-28, (044)232-97-94

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully