Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Дозвілля – це наша зайнятість, розваги, спілкування з цікавими людьми. Ніхто так не організує дозвілля, як фахівці. Постояльцям не треба буде думати, чим я хочу зайнятися і де його знайти.

 

У пансіонаті є ціла низка розваг для дорослих:

- це шахи, малювання, прогулянки в парку, перегляд телевізора, читання книг, спілкування з персоналом та однолітками, карти, доміно та різні ребуси.

   Немаловажний фактор для гарного самопочуття – це спілкування. Людина істота соціальна і для нього важливо бути в соціумі: спілкуватися, відчувати себе необхідним для інших і відчувати турботу про себе. Все це люди похилого віку можуть знайти в пансіонаті.

Щодня у пансіонаті проходить швидко та цікаво. Щодня можна побачити своїх друзів та поговорити, що майже не реально зробити вдома. Прогулянки на відкритому повітрі супроводжуються персоналом. Свіже повітря хвойного лісу, дає енергію та радість. Перебування на свіжому повітрі збагачує тіло киснем і людина почувається набагато краще.

Гарний краєвид та затишні альтанки, лавки. У альтанках можна випити чаю, кави з булочками у приємній компанії. Літні люди починають жити в нових умовах, організоване дозвілля та чіткий розпорядок дня дає постояльцям стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

 

А що ще потрібно для довголіття?!

=========================================

Щоб створити оптимальні умови для проживання людей похилого віку, були створені приватні центри для пенсіонерів, яскравий представник яких – будинок для людей похилого віку «Опіка» під Києвом. У приватних центрах для пенсіонерів створюються чудові умови, і людям похилого віку не доводиться турбуватися про всілякі побутові дрібниці.

Наприклад, у будинку для літніх людей «Опіка» під Києвом для постояльців готують смачні дієтичні страви, а подають їх п'ять разів на день. Стан мешканців контролює досвідчений персонал, і медсестри з нянечками допомагають приймати ліки, виконувати гігієнічні процедури, з ними можна просто поговорити, попросити будь-що і будь-коли. Зрозуміло, що в приватному центрі для пенсіонерів неможливо відтворити домашню обстановку, але не в тому їх функція, навпаки, постояльці відчувають себе по праву, тому при необхідності просять співробітників допомогти. Вдома ж люди похилого віку часто соромляться своєї слабкості, намагаються поменше турбувати родичів, а це іноді загрожує ускладненнями.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully