Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Хвороба цукровий діабет є справжньою бомбою уповільненої дії, яка руйнує організм людини. Цьому тяжкому ендокринному захворюванню дуже схильні люди у літньому.

Для цієї хвороби характерні порушення будь-яких видів обміну речовин, у тому числі жировий, вуглеводний, водно-сольовий та білковий. Тому цукровий діабет може призвести до тяжких уражень у внутрішніх органах, а також у системах життєдіяльності організму. У людей похилого віку, які страждають на цукровий діабет істотно знижує їх якість життя, розвивається гіпертонічна хвороба, знижується імунітет, виникає полідипсія (постійна спрага), втрата (або порушення) зору, поліфагія (постійний невгамовний голод), часті головні болі, порушення кровообігу, може наступити інсульт, гангрена кінцівок та інші захворювання.

Але головною небезпекою є можливість розвитку гіперглікемічної коми, яка призводить до поразок всього організму людини похилого віку і навіть до летального результату. Якщо в терміновому порядку не вживати заходів або використовувати неефективне лікування цукрового діабету у людей похилого віку, то в їхньому організмі неминуче запускаються потужні патологічні процеси, що призводять до тяжких порушень, при яких підвищується ризик розвитку небезпечних для життя процесів.

Саме тому наш приватний будинок для людей похилого віку Київ створив ефективну медичну базу з лікування та догляду за літніми хворими на цукровий діабет. Наші професійні лікарі під час вступу похилого віку людини в пансіонат проводять повне обстеження на сучасному обладнанні, розробляючи план лікування, харчування, реабілітації, а кваліфіковані медсестри, нянечки
цілодобово доглядають і піклуються про наших хворих постояльців.

Звернувшись до нашого будинку для людей похилого віку, Ви будете спокійні за здоров'я Вашого близького літнього родича!

 

Телефонуйте!

+380931705728, +380442329794

Ми обов'язково допоможемо Вам!

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully