Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Догляд за тяжкохворими це робота не з легких. Не кожен медичний центр перебирає таку відповідальність. Найчастіше, таким хворим відмовляють через нестачу медикаментів, персоналу та медичного обладнання.

Сучасний пансіонат з догляду за тяжкохворими, паралізованими, старими організував центр допомоги таким людям та їхнім родичам. Родичі хворих людей, занурені в горі, не в змозі в домашніх умовах самі доглядати рідних.

У будинку для людей похилого віку є спеціальні затишні кімнати, обладнані спеціальними медичними приладами, що підтримують життєво важливі функції. Психологи та психіатри постійно спостерігають за такими хворими, завдання їх, щоб люди відчували себе комфортно. Для хворого вже стрес, що він нерухомий, але навіть у такому положенні можна жити та любити жити. Організатори все зробили, щоб полегшити життя тяжкохворим та невиліковним.

Оформляючи родича в цей центр, піклувальники завжди можуть навідуватись і бути поряд із рідним.

 

Приватний хоспіс у Києві подарував надію та неоціненну допомогу родичам тяжкохворих людей. Доглядати таких хворих дуже важко, але спеціально навчений персонал, чудово справляється з цим завданням. Дбайливі та життєрадісні, привітні медсестри створюють гарний настрій усім постояльцям.

Оформити таких хворих може піклувальник чи родич, всю інформацію можна отримати телефоном в адміністрації.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully