Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

Дуже багатьох людей одна назва «дім для людей похилого віку» лякає. У нашій свідомості глибоко закладено те, що у подібні заклади «здають» рідних лише жорстокі та безсердечні люди. У державних установах справді умови життя пенсіонерів залишають бажати кращого: незатишні кімнати, бідне харчування, похмурі сирі коридори та байдужі співробітники. Але приватний Будинок для людей похилого віку в Харкові – це зовсім інше місце. Тут дуже хороша впорядкованість для інвалідів та літніх людей у ​​побутовому та психологічному плані. Акуратні та поважні співробітники пансіонату щохвилини готові надати професійну допомогу постояльцям.

Наш платний будинок для літніх людей у ​​Харкові завжди радий гостям: близьким та друзям наших мешканців. Відвідуючи людей похилого віку у будь-який час, рідні люди нагадують їм, що їх люблять і про них думають.

Витрати на проживання у нашому санаторії для пенсіонерів та людей похилого віку співвідносні з домашніми. Особливо недорого за ціною пансіон обійдеться, якщо влаштувати на тривале проживання похилого віку людину, здатну до самообслуговування.

 

Після короткої адаптації наш будинок-пансіонат для пенсіонерів та людей похилого віку стає другим будинком. При цьому рівень обслуговування та обстановка тут часто перевершують домашні.

Але найголовнішою перевагою перебування людей похилого віку в стінах приватного пансіонату є постійний контакт з такими ж старими. Загальні захоплення, спільні прогулянки, спогади та дозвілля роблять гостей санаторію одним згуртованим колективом. У стінах нашої установи постійно присутня привітна та доброзичлива атмосфера. Часто організовуються веселі свята та різноманітні анімаційні заходи.

Приїжджайте до нас у гості у будь-який час – і ви особисто переконаєтеся в тому, що санаторій для людей похилого віку в Харкові дає людям похилого віку та інвалідам все необхідне та найкраще!

 Телефонуйте!

+38(044)2226924, +38(050)2182464, +38(096)9395596

Ми обов'язково допоможемо Вам!

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully