Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

На жаль, хвороба Паркінсона не піддається лікуванню в нашому десятилітті, хоча найкращі медики, вчені постійно шукають нові шляхи. Проблема в тому, що хвороба прогресує, її не можна зупинити і утримати на якомусь етапі, і єдине, що можуть зробити родичі за допомогою добре навчених фахівців – надати найкращий догляд за хворими на Паркінсон. У хворих порушується координація, тремтять руки та ноги, сповільнюється мова, тобто їм стає складно виконувати банальні вмивання та інші побутові речі. Якщо питання з ополіскуванням рук непринципове, то неможливість нормально поїсти, виконати гігієнічні процедури набагато серйозніше.

Ясно, що догляд за хворими на Паркінсон повинен включати допомогу з гігієною, прийомом препаратів і їжі, проте є ще один важливий нюанс.

Новітні лікарські засоби допомагають впоратися, підкоригувати порушення, ось тільки одночасно з прийомом ліків слід проходити реабілітаційні заходи. Реабілітація складається з лікувальної фізкультури, корекції мови та ін., а проводити подібні процедури мають досвідчені фахівці.

Щоб не возити літню людину поперемінно до різних лікарів, а також не наймати доглядальниць, слід обрати найпростіше та найзручніше рішення – розміщення хворого у приватному пансіонаті «Опіка» під Києвом.

У приватному будинку для літніх людей «Опіка» працюють умілі нянечки та медсестри, які виконують рекомендації лікарів, а призначають їх, а також регулярно перевіряють стан мешканців лікарі вищої категорії. На території приватного будинку для літніх людей працюють професійні реабілітологи, і це ще один плюс заклади, адже не доведеться перевозити літню людину від фахівця до фахівця. Само собою, в приватному будинку для людей похилого віку виявляється найкращий догляд за хворими на Паркінсон, тут чудово годують, стежать за чистотою, організовують дозвілля.

 

 

Популярні питання(FAQ)

Що таке хвороба Паркінсона і які її основні симптоми?

Хвороба Паркінсона – це хронічне нейродегенеративне захворювання, яке характеризується тремором, уповільненістю рухів (брадикінезією), м'язовою ригідністю та порушенням рівноваги.

Як боротися з тремором і скутістю м'язів?

Легкий масаж, розтяжки та розслаблюючі вправи допомагають зменшити скутість м'язів. Також можуть бути корисні спеціальні заспокійливі техніки, такі як дихальні вправи.

Як покращити якість сну у хворого на Паркінсон?

Слід створити комфортні умови для сну: зручне ліжко, тиха та темна кімната, дотримання режиму відходу до сну та за необхідності використовувати подушки для підтримки тіла.

Які переваги пропонує будинок для людей похилого віку «Опіка» для пацієнтів із хворобою Паркінсона?

У Києві «Опіка» надають цілодобовий медичний догляд, програми реабілітації, допомогу у щоденних завданнях, а також психологічну та логопедичну підтримку для покращення якості життя пацієнтів.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully