Пансіонат для людей похилого віку

Дом пристарілих у Києві

 

 

На жаль, хвороба Паркінсона не піддається лікуванню в нашому десятилітті, хоча найкращі медики, вчені постійно шукають нові шляхи. Проблема в тому, що хвороба прогресує, її не можна зупинити і утримати на якомусь етапі, і єдине, що можуть зробити родичі за допомогою добре навчених фахівців – надати найкращий догляд за хворими на Паркінсон. У хворих порушується координація, тремтять руки та ноги, сповільнюється мова, тобто їм стає складно виконувати банальні вмивання та інші побутові речі. Якщо питання з ополіскуванням рук непринципове, то неможливість нормально поїсти, виконати гігієнічні процедури набагато серйозніше.

Ясно, що догляд за хворими на Паркінсон повинен включати допомогу з гігієною, прийомом препаратів і їжі, проте є ще один важливий нюанс.

Новітні лікарські засоби допомагають впоратися, підкоригувати порушення, ось тільки одночасно з прийомом ліків слід проходити реабілітаційні заходи. Реабілітація складається з лікувальної фізкультури, корекції мови та ін., а проводити подібні процедури мають досвідчені фахівці.

Щоб не возити літню людину поперемінно до різних лікарів, а також не наймати доглядальниць, слід обрати найпростіше та найзручніше рішення – розміщення хворого у приватному пансіонаті «Опіка» під Києвом.

У приватному будинку для літніх людей «Опіка» працюють умілі нянечки та медсестри, які виконують рекомендації лікарів, а призначають їх, а також регулярно перевіряють стан мешканців лікарі вищої категорії. На території приватного будинку для літніх людей працюють професійні реабілітологи, і це ще один плюс заклади, адже не доведеться перевозити літню людину від фахівця до фахівця. Само собою, в приватному будинку для людей похилого віку виявляється найкращий догляд за хворими на Паркінсон, тут чудово годують, стежать за чистотою, організовують дозвілля.

 Телефонуйте прямо зараз:

(093) 170-57-28

(044) 232-97-94

 

Працюємо 24/7

 

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully