Пансионат для пожилых людей

Дом престарелых в Киеве

 

 

Добре, коли є турботливі родичі, які можуть піддержувати своїх близьких похилого віку, надавати їм необхідну допомогу. Але коли з’являються проблеми медичного характеру, однієї турботи родичів не хватає – потрібне спеціалізоване медичне обладнання, та й догляд повинен бути цілодобовим. Звісно, сини, внучки, інші близькі люди роблять все можливе, та їх зусиль найчастіше не хватає, щоб людина похилого віку відчувала себе добре. Ще одна проблема – психологічна, тому що пенсіонери не хочуть обтяжувати близьких своїми проханнями, тому іноді терплять біль, не кажуть о проблемах, що тільки усугубляє ситуацію.

Приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях потрібен не для того, щоб «відселити» родича, навпаки, він підходить для створення найкращих умов проживання та лікування. У приватному будинку престарілих усі роботи виконує професійний персонал: їжу готовлять повара, кімнати прибирають нянечки, практикуючі доктори проводять регулярні медогляди. Важливо, що приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях обладнаний сучасними медичними приборами, які не установити у квартирі, а вони бувають конче потрібні, дивлячись на солідний вік постояльців та проблеми медичного характеру, які в них з’являються.

050-21-82-464

096-93-95-596

063-19-72-669

 

Звісно, у частому пансіонаті зроблено все, щоб пенсіонерам, інвалідам було комфортно, тут немає поріжків, а коридори, сходи обладнані перилами, є пандуси для колясок. Але найважливіше – це високопрофесійний колектив закладу та десятки постояльців, людей похилого віку, з якими буде цікаво спілкуватися новачкам. В пансіонаті є багато можливостей для проведення вільного часу: ігри, книги, відеофільми, парк для прогулянок, та спілкування з людьми того ж віку, одного покоління іноді буває набагато важливішим.

 

 

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

© Дом престарелых Опека 2015-2024