(093) 170-57-28, (095) 801-08-05, (098) 801-08-05 

 

Пансионат для пожилых людей.

Дом престарелых в Киеве

 

 

Добре, коли є турботливі родичі, які можуть піддержувати своїх близьких похилого віку, надавати їм необхідну допомогу. Але коли з’являються проблеми медичного характеру, однієї турботи родичів не хватає – потрібне спеціалізоване медичне обладнання, та й догляд повинен бути цілодобовим. Звісно, сини, внучки, інші близькі люди роблять все можливе, та їх зусиль найчастіше не хватає, щоб людина похилого віку відчувала себе добре. Ще одна проблема – психологічна, тому що пенсіонери не хочуть обтяжувати близьких своїми проханнями, тому іноді терплять біль, не кажуть о проблемах, що тільки усугубляє ситуацію.

Приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях потрібен не для того, щоб «відселити» родича, навпаки, він підходить для створення найкращих умов проживання та лікування. У приватному будинку престарілих усі роботи виконує професійний персонал: їжу готовлять повара, кімнати прибирають нянечки, практикуючі доктори проводять регулярні медогляди. Важливо, що приватний будинок для людей похилого віку у Чернівцях обладнаний сучасними медичними приборами, які не установити у квартирі, а вони бувають конче потрібні, дивлячись на солідний вік постояльців та проблеми медичного характеру, які в них з’являються.

050-21-82-464

096-93-95-596

063-19-72-669

 

Звісно, у частому пансіонаті зроблено все, щоб пенсіонерам, інвалідам було комфортно, тут немає поріжків, а коридори, сходи обладнані перилами, є пандуси для колясок. Але найважливіше – це високопрофесійний колектив закладу та десятки постояльців, людей похилого віку, з якими буде цікаво спілкуватися новачкам. В пансіонаті є багато можливостей для проведення вільного часу: ігри, книги, відеофільми, парк для прогулянок, та спілкування з людьми того ж віку, одного покоління іноді буває набагато важливішим.

 

 

------------ ОТЗЫВЫ О ЧАСТНОМ ДОМЕ ПРЕСТАРЕЛЫХ ОПЕКА ------------

Мы от всей семьей искренне хотим выразить благодарность сотрудникам пансионата для пожилых людей «Опека»...

Благодарю коллектив пансионата для пожилых людей Опека за грамотное и профессиональное отношение...

Добрый день. Хотела поблагодарить пансионат для пожилых людей "Опека" за их нелёгкую работу...

ВСЕ ОТЗЫВЫ

Остались вопросы - звоните по телефонам:

(093) 170-57-28, (095) 801-08-05, (098) 801-08-05, (044) 232-97-94

------- ПРЕИМУЩЕСТВА НАШЕГО ПАНСИОНАТА -------

 

Квалифицированное лечение, восстановление и реабилитация

Наличие европейского оборудования

Возможность временного и постоянного проживания

Комфортное проживание, отличное питание

Парковая зона (собственный парк и дворик)

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.